Danes 21.6. so na kodeljevem potekali boji občinskega zaključnega turnirja za mlajše fante v nogometu.

Naši fantje so se v polfinalu pomerili proti vrstnikom iz OŠ Danile Kumar in jih po napetem boju premagali po izvajanju kazenskih strelov. Po rednem delu je bil rezultat 2:2 (1:1), strelca sta bila Rok in Jaša, pri kazenskih strelih pa so bili pri naših uspešni vsi trije izvajalci (Rok, Oliver in Nace), odločilno obrambo pa je v drugem krogu izvajanj izvedel Nikolas.

V finalu so se pomerili proti fantom iz OŠ Riharda Jakopiča, ki pa so bili na današnjih tekmi prepričljivo boljši in tako slavili naslov prvaka Ljubljanskih osnovnih šol.

Turnirja so se udeležili v postavi: Nace Vrčkovnik, Lenart Razinger, Matija Hawlina, Titan Cvikl, Tibor Rozman, Jaša Delak Žmahar, Rok Ribičič, Enej Mirič, Oliver Paniko, Alexander Železnik, Matevž Stenovec in Nikolas Grahek

Fantje so s tem zaključili uspešno leto šolskih športnih tekmovanj naših učenk in učencev.

Iskrene čestitke!