Seznam učiteljev

SEZNAM UČITELJIC IN UČITELJEV 2023/24

zap. št.priimek in imepoučuje predmet, razrede-naslov
1.Bistrović Inesmatematikaines.bistrovic@ospoljane.si
2.Dečman Barlovič Tina5. razrredtina.decman-barlovic@ospoljane.si
3.Dezire Leakemija, poskusi v kemiji, raziskovanje organizmov v domači okolici, podaljšano bivanjelea.dezire@ospoljane.si
4.Dvornik Andrejaslovenščinaandreja.dvornik@ospoljane.si
5.Gačner Dominikašport na predmetni in razredni stopnjidominika.gacner@ospoljane.si
6.Gajšek Petrapodaljšano bivanjepetra.gajsek@ospoljane.si
7.Gladek Aljapodaljšano bivanjenevenka-alja.gladek@ospoljane.si
8.Habič Helenapodaljšano bivanje, otroški pevski zborhelena.habic@ospoljane.si
9.Herceg Bovhan Mojcadodatna strokovna pomočmojca.herceg.bovhan@ospoljane.si
10.Kardelj Katja4. razredkatja.kardelj@ospoljane.si
11.Klemenčič Suzanaknjižničarka, dodatna strokovna pomočsuzana.klemencic@ospoljane.si
12.Kobe Tomič Petrafrancoščinapetra.kobe.tomic@ospoljane.si
13.Kogovšek Andrejadodatna strokovna pomoč, svetovalno deloandreja.kogovsek@ospoljane.si
14.Kogovšek Brankadrugi učitelj v 1. razredu, podaljšano bivanjebranka.kogovsek@ospoljane.si
15.Kopasić Mladen2. razredmladen.kopasic@ospoljane.si
16.Korošec Boštjanizbirni predmet nemščina v 2. in 3. triadi, podaljšano bivanjebostjan.korosec@ospoljane.si
17.Košir Petje Lidijagospodinjstvo, sodobna priprava hrane, načini prehranjevanja, vodja prehranelidija.kosir-petje@ospoljane.si
18.Lesar Simona3. razredsimona.lesar@ospoljane.si
19.Lomovšek Tina4. razredtina.lomovsek@ospoljane.si
20.Lukan Tajdadodatna strokovna pomočtajda.lukan@ospoljane.si
21.Luštrik Sabina1. razredsabina.lustrik@ospoljane.si
22.Maček Romana
Žan Luca Potočnik
šport na predmetni stopnji, izbrani šport odbojka, šport za sprostitev, šport za zdravjeromana.macek@ospoljane.si
zan-luca.potocnik@ospoljane.si
23.Mavretič Mojcadodatna strokovna pomočmojca.mavretic@ospoljane.si
24.Panjan Anadodatna strokovno pomoč, svetovalno deloana.panjan@ospoljane.si
25.Pirnat Brigitabiologija, naravoslovje, gospodinjstvo v 5. rbrigita.pirnat@ospoljane.si
26.Potušek Mancaslovenščina, angleščina, podaljšano bivanjemanca.potusek@ospoljane.si
27.Pretnar Sonja3. razredsonja.pretnar@ospoljane.si
28.Rahne Tatjana5. razredtatjana.rahne@ospoljane.si
29.Ratej Katja1. razredkatja.ratej@ospoljane.si
30.Regulj Boštjantehnika in tehnologija, obdelava gradiv - les, podaljšano bivanjebostjan.regulj@ospoljane.si
31.Remiaš Nenaangleščina, organizator informacijskih dejavnostinena.remias@ospoljane.si
32.Rožman Mancazgodovina, podaljšano bivanjemanca.rozman@ospoljane.si
33.Rupnik Hladnik Tatjanaslovenščinatatjana.rupnik.hladnik@ospoljane.si
34.Stanišič Viktorijadrugi učitelj v 1. razredu, podaljšano bivanjeviktorija.stanisic@ospoljane.si
35.Šanca Liljana2. razredlili.sanca@ospoljane.si
36.Šeruga Tatjanafizika, matematikatatjana.seruga@ospoljane.si
37.Šnepf Marselgeografija, domovinska in državljanska kultura in etika, podaljšano bivanjemarsel.snepf@ospoljane.si
38.Tacar Barbaralikovna umetnost, likovno snovanjebarbara.tacar@ospoljane.si
39.Tomažin Sarapodaljšano bivanjesara.tomazin@ospoljane.si
40.Tozon Lucijaglasbena umetnost, mladinski pevski zborlucija.tozon@ospoljane.si
41.Ulčnik Bredaangleščina, španščinabreda.ulcnik@ospoljane.si
42.Uranič Anjaangleščina v prvi triadi in na predmetni stopnjianja.uranic@ospoljane.si
43.Vidmar Brezec Anuškaizbirni predmeti računalništvo, organizator informacijskih dejavnosti, pomočnica ravnateljaanuska.vb@ospoljane.si
44.Žalig Matejdodatna strokovna pomoč, svetovalno delomatej.zalig@ospoljane.si
(Visited 7.846 times, 3 visits today)
Dostopnost