Urnik

URNIK 2024/25

1. polletje – velja od 2. 9. 2024 do 31. 1. 2025.

1. a – razredničarka Sabina Luštrik, sorazredničarka Branka Kogovšek

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

1. b – razredničarka Katja Ratej, sorazredničarka Viktorija Stanišič

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

2. a – razredničarka Liljana Šanca, sorazredničarka Helena Habič

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

2. b – razrednik Mladen Kopasić, sorazredničarka ____________

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

3. a – razredničarka Sonja Pretnar, sorazredničarka __________

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

3. b – razredničarka Simona Lesar, sorazredničarka ___________

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

4. a – razredničarka Katja Kardelj, sorazredničarka __________

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

4. b – razredničarka Tina Lomovšek, sorazredničarka __________

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

5. a – razredničarka Tatjana Rahne, sorazredničarka _________

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

5. b – razredničarka Tina Dečman Barlovič, sorazredničarka Suzana Klemenčič

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

6. a – razredničarka _______, sorazredničarka _________

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

6. b – razredničarka Barbara Tacar, sorazredničarka Brigita Pirnat

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

7.a – razredničarka Tatjana Šeruga, sorazredničarka Lidija Košir Petje

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

7. b – razredničarka Lucija Tozon, sorazredničarka Dominika Gačner

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

8.a – razredničarka Nena Remiaš, sorazrednik Marsel Šnepf

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

8.b – razrednik Boštjan Regulj, sorazredničarka Anja Uranič

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

9.a – razredničarka  Jona Bergant, sorazredničarka Manca Rožman

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

9. b – razredničarka Manca Potušek, sorazrednik Matej Žalig

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON                  
TOR                  
SRE                  
ČET                  
PET                  

 

(Visited 12.750 times, 4 visits today)
Dostopnost