URNIK 2023/24
2. polletje – velja od 1. 2. 2024 dalje.
1. a – razredničarka Sabina Luštrik, sorazredničarka Branka Kogovšek
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | SLJ | SLJ | MAT | GUM | |||||
TOR | MAT | ŠPO | SLJ | SPO | |||||
SRE | SPO | MAT | SLJ | ŠPO | TJA | ||||
ČET | SLJ | MAT | SPO | ŠPO | |||||
PET | LUM | LUM | SLJ | GUM | TJA |
1. b – razredničarka Katja Ratej, sorazredničarka Viktorija Stanišič
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | SLJ | MAT | GUM | SPO | |||||
TOR | MAT | SPO | ŠPO | SLJ | TJA | ||||
SRE | SLJ | ŠPO | MAT | SPO | |||||
ČET | SLJ | SLJ | ŠPO | GUM | TJA | ||||
PET | MAT | SLJ | LUM | LUM |
2. a – razredničarka Liljana Šanca, sorazredničarka Helena Habič
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | SLJ | SLJ | SPO | MAT | ŠPO | ||||
TOR | MAT | ŠPO | SLJ | GUM | |||||
SRE | SPO | TJA | SLJ | LUM | LUM | ||||
ČET | SLJ | SLJ | MAT | SPO | ŠPO | ||||
PET | MAT | SLJ | GUM | TJA |
2. b – razrednik Mladen Kopasić, sorazredničarka Sara Tomažin
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | SLJ | ŠPO | TJA | GUM | SPO | ||||
TOR | SPO | MAT | SLJ | ŠPO | |||||
SRE | SLJ | SLJ | MAT | LUM | LUM | ||||
ČET | MAT | ŠPO | SLJ | SPO | TJA | ||||
PET | SLJ | SLJ | MAT | GUM |
3. a – razredničarka Sonja Pretnar, sorazredničarka Petra Gajšek
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | SLJ | SPO | MAT | LUM | LUM | ||||
TOR | SLJ | SLJ | ŠPO | MAT | TJA | ||||
SRE | SLJ | SLJ | MAT | SPO | GUM | ||||
ČET | SPO | MAT | SLJ | TJA | ŠPO | ||||
PET | SLJ | ŠPO | MAT | GUM |
3. b – razredničarka Simona Lesar, sorazredničarka Petra Gajšek
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | SLJ | ŠPO | SPO | MAT | GUM | ||||
TOR | SPO | MAT | SLJ | LUM | LUM | ||||
SRE | SLJ | SLJ | MAT | GUM | TJA | ||||
ČET | MAT | SPO | ŠPO | SLJ | SLJ | ||||
PET | MAT | ŠPO | TJA | SLJ |
4. a – razredničarka Katja Kardelj, sorazredničarka Mojca Mavretič
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | SLJ | SLJ | ŠPO | MAT | RU-A GUM-B |
||||
TOR | MAT | TJA | NIT | NIT | ŠPO | NIP-N | |||
SRE | DRU | GUM | MAT | SLJ | NIP-R | ||||
ČET | ŠPO | MAT | NIT | DRU | SLJ | NIP-Š | NIP-T A |
NIP-T A |
|
PET | TJA | MAT | SLJ | LUM | LUM | NIP-U A NIP-N |
NIP U A |
4. b – razredničarka Tina Lomovšek, sorazredničarka Lea Dezire
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | SLJ | SLJ | MAT | ŠPO | NIT | ||||
TOR | ŠPO | DRU | TJA | MAT | RU-A GUM-B |
NIP-N | |||
SRE | MAT | SLJ | DRU | GUM | NIP-R | ||||
ČET | MAT | TJA | SLJ | NIT | NIT | NIP-Š | NIP-T A |
NIP-T A |
|
PET | MAT | SLJ | LUM | LUM | ŠPO | NIP-U NIP-N |
5. a – razredničarka Tatjana Rahne, sorazredničarka Tajda Lukan
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | DRU | MAT | TJA | SLJ | GUM-A RU-B |
KOL | |||
TOR | MAT | NIT | SLJ | DRU | TJA | ŠPO | NIP-N | ||
SRE | SLJ | SLJ | ŠPO | TJA | DRU | NIP-R | |||
ČET | NIT | GUM | LUM | LUM | MAT | NIP-T A |
NIP-T A |
||
PET | GOS | NIT | MAT | ŠPO | SLJ | NIP-N | NIP-U |
5. b – razredničarka Tina Dečman Barlovič, sorazredničarka Suzana Klemenčič
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | SLJ | NIT | DRU | TJA | MAT | ŠPO | |||
TOR | DRU | SLJ | NIT | TJA | GUM-A RU-B |
KOL | NIP-N | ||
SRE | TJA | SLJ | MAT | GOS | ŠPO | NIP-R | |||
ČET | SLJ | SLJ | MAT | NIT | DRU | NIP-Š | NIP-T A |
NIP-T A |
|
PET | MAT | GUM | LUM | LUM | ŠPO | NIP-N NIP U B |
NIP-U B |
6. a – razredničarka Tatjana Šeruga, sorazredničarka Lidija Košir Petje
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | SLJ | GEO | MAT | ŠPO | TJA 1,2 | TJA 3 |
|||
TOR | NAR | MAT | TJA | ŠPO | SLJ | RU | NIP-N | ||
SRE | LUM-A | LUM-A | MAT | SLJ | TJA | GOS TIT |
GOS TIT |
NIP-R | |
ČET | MAT | NAR | SLJ | ŠPO | GOS TIT |
NIP-Š | NIP-T A |
NIP-T A |
|
PET | ZGO | TJA | GUM | SLJ | NIP-N NIP-U B |
NIP-U B |
6. b – razredničarka Dominika Gačner, sorazredničrka Lucija Tozon
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | ŠPO | SLJ | GEO | GUM | TJA 1, 2 | TJA 3 |
|||
TOR | TIT GOS |
TIT GOS |
NAR | SLJ | MAT | GOS TIT |
TIT | NIP-N | |
SRE | LUM-B | LUM-B | SLJ | SLJ | MAT | TJA | RU | NIP-R | |
ČET | NAR | ŠPO | MAT | TJA | SLJ | NIP-Š | NIP-T B |
NIP-T B |
|
PET | MAT | TJA | ZGO | ŠPO | NIP-N NIP U B |
NIP-U B |
7.a – razrednik Marsel Šnepf, sorazredničarka Nena Remiaš
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | TJA | MAT | ZGO | NAR | NAR | RU | SPH-B | SPH-B | |
TOR | TJA | TJA | GEO | SLJ | MAT | ŠI1 NI1 |
ROD-A ODB-A |
ROD-A ODB-A |
|
SRE | SLJ | ZGO | TJA u.sk. |
ŠPO | DKE | MAT | ŠSP-B ŠZZ-A |
ŠSP-B ŠZZ-A |
|
ČET | ŠI1 NI1 |
SLJ | MAT | LUM TIT |
LUM TIT |
GUM | |||
PET | SLJ | NAR | ŠPO | GEO |
7. b – razrednik Boštjan Regulj, sorazredničarka Anja Uranič
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | NAR | NAR | ŠPO | TJA | SLJ | RU | SPH-A | SPH-A | |
TOR | MAT | GEO | GUM | SLJ | ZGO | ŠI1 NI1 |
ROD-A ODB-A |
ROD-A ODB-A |
|
SRE | ŠPO | GEO | TJA u.sk. |
SLJ | MAT | ŠSP ŠZZ |
ŠSP ŠZZ |
||
ČET | ŠI1 NI1 |
TJA | TJA | ZGO | MAT | NAR | LS1,2 A |
LS1,2 A |
|
PET | LUM A TIT B |
LUM A TIT B |
DKE | MAT | SLJ |
8.a – razredničarka Manca Rožman, sorazredničarka Ana Panjan
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | ZGO | MAT TJA TJA |
TJA MAT SLJ |
SLJ SLJ MAT |
ŠPO | SPH-B ŠI2 |
SPH-B | ||
TOR | MAT | RU | TJA MAT SLJ |
SLJ TJA TJA |
KEM | BIO | MAT SLJ |
POK-B | POK-B |
SRE | MAT | MAT SLJ SLJ |
TJA TJA MAT |
ZGO | FIZ | ŠPO | ŠPO | NI2 ŠSP-B ŠZZ-A |
ŠSP-B ŠZZ-A |
ČET | MAT | TIT LUM |
TIT LUM |
KEM | GEO | SLJ MAT TJA |
SLJ3 LS1,2 A |
LS1,2 A |
|
PET | ŠI2 NI2 |
GUM | SLJ SLJ MAT |
BIO A GEO B |
FIZ | DKE | NPH |
8.b – razrednik Matej Žalig, sorazredničarka Manca Potušek
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | GUM | MAT TJA TJA |
TJA MAT SLJ |
SLJ SLJ MAT |
ŠPO | ŠPO | ŠI2 SPH-A |
SPH-A | |
TOR | MAT | RU | TJA MAT SLJ |
SLJ TJA TJA |
GEO | KEM | MAT SLJ |
POK-B ODB A |
POK-B ODB A |
SRE | MAT | MAT SLJ SLJ |
TJA TJA MAT |
FIZ | ZGO | ŠPO | NI2 ŠSP B ŠZZ A |
ŠSP B ŠZZ A |
|
ČET | MAT | KEM | DKE | BIO | ZGO | SLJ MAT TJA |
LS1,2 A SLJ B |
LS1,2 A |
|
PET | ŠI2 NI2 |
FIZ | SLJ SLJ MAT |
BIO A GEO B |
TIT LUM |
TIT LUM |
NPH |
9.a – razredničarka Brigita Pirnat, sorazredničarka Andreja Dvornik
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | MAT | TJA | GUM | GEO | ZGO | SLJ B |
SPH-A | SPH-A | |
TOR | ŠI3 | SLJ | KEM | MAT | ZGO | ŠPO | ŠPO | POK-B ODB-A |
POK-B ODB-A |
SRE | ŠI3 | TJA | LUM | BIO | SLJ | FIZ | RU | ŠSP B ŠZZ A |
ŠSP B ŠZZ A |
ČET | GEO | SLJ | MAT | BIO | KEM | LS3 B |
LS3 B |
||
PET | ŠPO | FIZ | SLJ | TJA | MAT | FI3 | FI3 |
9. b – razredničarka Ines Bistrović, sorazrednik Boštjan Korošec
dan – ura | 0. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. |
PON | GEO | SLJ | TJA | ZGO | MAT | NI3 | SPH | SPH | |
TOR | KEM | ZGO | BIO | TJA | ŠPO | SLJ | ROD-A | ROD-A | |
SRE | FIZ | BIO | MAT | GEO | SLJ | RU | ŠSP ŠZZ NI2 |
ŠSP ŠZZ |
|
ČET | TJA | MAT | GUM | KEM | SLJ-B | NI3 LS3-B |
LS3-B | ||
PET | NI2 ŠPO |
ŠPO | LUM | FIZ | MAT | SLJ | FI3 NPH |
FI3 |