Spoštovani učenci, spoštovani starši.

Počitnice se iztekajo in kmalu se spet vidimo v šoli, zato vam posredujemo nekaj osnovnih informacij.

V ponedeljek, 2. septembra, se bo predvidoma pouk začenjal v naši prenovljeni šoli, tako nam zagotavljajo izvajalci del na šolskem gradbišču. V primeru sprememb vas bomo še obvestili.
Za učence 2. do 9. razreda se pouk prične ob 8.20. Ta dan bo 5 šolskih ur pouka in vse ostalo, kot je že ustaljeno. Prav tako podaljšano bivanje. V šolo pridete do 8.15 in v avli počakate razrednike, ki vas bodo pospremili v učilnice. S seboj prinesite le kakšno beležko, da si boste zapisali informacije, ki jih potrebujete in ne pozabite na copate.

Najverjetneje bo vhod v šolo začasno še potekal skozi stranska vrata z Zdravstvene ulice kot v maju in juniju.

Učenci prvega razreda pridete v šolo ob 10.30, kjer boste dobro uro. Ostalo velja, kot je bilo dogovorjeno na roditeljskem sestanku v mesecu juniju.

Želim vam uspešno šolsko leto.
Žarko Tomšič, ravnatelj