Učiteljice in učitelji

UČITELJICE IN UČITELJI V ŠOLSKEM LETU 2023/24

I. TRIADA

RAZRED RAZREDNIK

e-naslov

UČILNICA UČITELJI
PODALJŠANEGA
BIVANJAe-naslov
1. a Sabina Luštrik
št. 1/P Helena Habič
helena.habic@ospoljane.si Petra Gajšek
petra.gajsek@ospoljane.siBranka Kogovšek
branka.kogovsek@ospoljane.siBoštjan Korošec
bostjan.korosec@ospoljane.siViktorija Stanišič
viktorija.stanisic@ospoljane.si

Sara Tomažin
sara.tomazin@ospoljane.si

Alja N. Gladek
nevenka-alja.gladek@ospoljane.si

 

1. b Katja Ratej
katja.ratej@ospoljane.si
št. 2/P
2. a Liljana Šanca
lili.sanca@ospoljane.si
št.3/P
2. b Mladen Kopasić
mladen.kopasic@ospoljane.si
št.4/P
3. a Sonja Pretnar
sonja.pretnar@ospoljane.si
št. 5/P
3. b Simona Lesar
simona.lesar@ospoljane.si
št. 6/P
ŠPO Dominika Gačner
dominika.gacner@ospoljane.si
šp. kabinet
TJA Anja Uranič
anja.uranic@ospoljane.si
 


II. TRIADA

RAZRED RAZREDNIK

e-naslov

UČILNICA UČITELJI
PODALJŠANEGA
BIVANJAe-naslov
4. a
Katja Kardelj
katja.kardelj@ospoljane.si
20/P Boštjan Korošec
bostjan.korosec@ospoljane.siBoštjan Regulj
bostjan.regulj@ospoljane.siManca Rožman
manca.rozman@ospoljane.siMarsel Šnepf
marsel.snepf@ospoljane.si

Jona Bergant
jona.bergant@ospoljane.si

4. b Tina Lomovšek
tina.lomovsek@ospoljane.si
 
22/P
5. a Tatjana Rahne
tatjana.rahne@ospoljane.si
23/P
5. b Tina Dečman Barlovič
tina.decman-barlovic@ospoljane.si
21/P
6. a Tatjana Šeruga
tatjana.seruga@ospoljane.si
Mojca Herceg Bovhan
 mojca.herceg.bovhan@ospoljane.si
19/1
 
6. b Dominika Gačner
dominika.gacner@ospoljane.si
Lucija Tozon
lucija.tozon@ospoljane.si
13/1  
DSP Mojca Mavretič
mojca.mavretic@ospoljane.si
Tajda Lukan
tajda.lukan@ospoljane.si
kabinet
prizidek
 
ŠPO Dominika Gačner
dominika.gacner@ospoljane.si
šp. kabinet  
GUM Lucija Tozon
lucija.tozon@ospoljane.si
13/1  
TJA Breda Ulčnik
breda.ulcnik@ospoljane.si
Nena Remiaš
nena.remias@ospoljane.si
12/1

11/1

 

III. TRIADA    

UČITELJ-ica e-naslov PREDMETI RAZRED UČILNICA
Marsel Šnepf – r marsel.snepf@ospoljane.si GEO, DKE
7. a 14/1
Nena Remiaš – s nena.remias@ospoljane.si TJA, OID
7. a 14/1
Boštjan Regulj – r
bostjan.regulj@ospoljane.si TIT, OGL, NIP TEH
7. b 11/1
TIT/1
Anja Uranič – s anja.uranic@ospoljane.si   TJA 7. b 11/1
Manca Rožman – r
manca.rozman@ospoljane.si ZGO 8. a 12/1
Ana Panjan – s
ana.panjan@ospoljane.si svet. delo in DSP
8. a
 
Matej Žalig – r
matej.zalig@ospoljane.si svet. delo in DSP  8. b 17/1
k7-1/pritličje
Manca Potušek – s
manca.potusek@ospoljane.si SLJ, TJA  8. b 17/1
Brigita Pirnat – r
brigita.pirnat@ospoljane.si BIO, NAR, GOS, GEN 9. a 18/1
Andreja Dvornik – s
andreja.dvornik@ospoljane.si  SLJ 9. a  16/1
Ines Bistrović – r
ines.bistrovic@ospoljane.si MAT 9. b 15/1
Tajda Lukan – s
tajda.lukan@ospoljane.si  DSP
9. b 15/1
k7-2/pritličje
Tatjana Šeruga tatjana.seruga@ospoljane.si MAT, FIZ   19/1
Lea Dezire
 lea.dezire@ospoljane.si KEM, POK, ROD   19/1
Lucija Tozon lucija.tozon@ospoljane.si GUM   13/1
Breda Ulčnik breda.ulcnik@ospoljane.si TJA, ŠI123
  12/1
Boštjan Korošec
bostjan.korosec@ospoljane.si NEM, PB
  17/1
Tatjana Rupnik Hladnik tatjana.hladnik@ospoljane.si SLJ
  17/1
Romana Maček
Žan Luca Potočnik
romana.macek@ospoljane.si
zan-luca.potocnik@ospoljane.si
ŠPO, IŠP-O, ŠSP, ŠZZ
  zbornica
Petra Kobe Tomič petra.kobe.tomic@ospoljane.si FI3
  zbornica
Lidija Košir Petje  lidija.kosir-petje@ospoljane.si GOS, SPH, NPH
  št. 24/P
Dominika Gačner dominika.gacner@ospoljane.si ŠPO   šp. kabinet
Barbara Tacar barbara.tacar@ospoljane.si LUM, LS, NIP UME
  št. 11/1
Anuška Vidmar Brezec anuska.vb@ospoljane.si NIP RAČ, OID
pomočnica ravnatelja
  rač. uč./1
Mojca Herceg Bovhan
 mojca.herceg.bovhan@ospoljane.si DSP   k. pri uč. TIT/1
Andreja Kogovšek
andreja.kogovsek@ospoljane.si svet. delo in DSP   k. svet. sl./1

   

(Visited 9.430 times, 6 visits today)
Dostopnost