Različni tuji jeziki – JŠ Mitra

Jezikovna šola Mitra že 30. leto vabi osnovnošolce k vpisu v tečaje tujih jezikov:
ANGLEŠČINA, NEMŠČINA, ITALIJANŠČINA, ŠPANŠČINA, FRANCOŠČINA, KITAJŠČINA IN DRUGI IZBRANI JEZIKI.

Tečaji so celoletni, 30-urni, v skladu s šolskim koledarjem. Pouk poteka na OŠ Poljane po 1 šolsko uro na teden, po končanih šolskih obveznostih.
Ponudbo lahko po dogovoru spremenimo.

Po tečajni ceni organiziramo tečaj tudi za samo 2 učenca v skupini.

JŠ MITRA: 30 let uspešne tradicije, majhne skupine – intenziven pouk, stalna povratna informacija, urejena dokumentacija, končno spričevalo, nastopi, … Več o nas v ponudbi, ki smo jo že poslali na šolo in jo bo/je prejel vsak učenec.

Zahvaljujemo se vam za zaupanje, vodstvu šole pa za prijazno sodelovanje!

Vodja JŠ: Cveta Štokelj, prof.

Razred    1. – 9.

Čas izvajanja
1. – 5. r.:  v času PB po končanih obveznostih
6. – 9. r.:  po končanih šolskih obveznostih

Predviden dan in ura
po dogovoru: urnik uskladimo tako, da se ne prekriva z ostalimi dejavnostmi

KONTAKTI

Naslov spletne strani: www.mitra-lj.si, zavihek TUJI JEZIKI NA TVOJI ŠOLI – ponudba enaka obrazcu, ki ga je prejel vsak učenec.

Informacije in prijave tudi na info@mitra-lj.si ali po telefonu 040 638 714  in  0599 15049.

Starši lahko tudi izpolnite prijavnico na ponudbi in jo pošljete na naslov:
JŠ Mitra, Ameriška ulica 3, 1000 Ljubljana