Krožek logike

Krožek logike vsako leto poteka v strnjeni obliki pred šolkim in državnim tekmovanjem za učence 6. do 9. razreda.

Pri krožku spoznavamo strategije reševanja posameznih tipov nalog, ki so najpogostejši na tekmovanjih.

Krožek začenja z delom 2. teden v septembru, dobivamo se vsak jutro ob 7.30. Zainteresirani učenci pridete na dneve, ko nimate drugih šolskih obveznosti. Na srečanjih prejmete tudi ustrezne materiale za vaje in pripomočke, da osvojite določene zakonitosti logičnega razmišljanja.

Šolsko tekmovanje je zadnji četrtek v septembru ob 13. uri.

Po tekmovanju se z zmagovalci tekmovanja dogovorimo za termine srečanj do državnega tekmovanja, ki je 3. soboto v oktobru. Na srečanja lahko prihajajo vsi zainteresirani učenci, ne glede na udeležbo na državno tekmovanje.

Na krožek logike se lahko prijavite osebno pri mentorici Anuški Vidmar Brezec aki na e-naslov anuska.vb@ospoljane.si