Vabilo na interesno dejavnost Male sive celice

Poljanci, pozdravljeni.

Vabljeni ste na priprave za Male sice celice in Hitre lončke, in sicer vsak ponedeljek ob 7. 30 v učilnici 21 (5. b). V naslednjem šolskem letu se bomo ponovno prijavili na tekmovanje. Vsi zainteresirani se oglasite pri ge. Tini Dečman Barlovič (5.b) ali Katji Kardelj (4.a) do petka, 23. 9.

Lepo vas pozdravljava mentorici Tina in Katja

Logika – priprave in tekmovanje

Dragi učenci, spoštovani starši,

logika je prvo tekmovanje v šolskem letu, šolsko letos že 29. septembra, za učence 2. triade (4. in 5. r) ob 11. uri, za učence 6. do 9. razreda pa ob 13. uri. Prijavnice ste učenci že prejeli, vrniti jih morate do petka, 16. septembra. Četrtošolci jih prejmete v ponedeljek, 19. 9. 2022.

Ker so za učence predmetne stopnje naloge že kar zahtevne in precej specifične, organiziramo priprave na tekmovanje ob ponedeljkih, sredah in petkih ob 7.30 v učilnici 14.
Učenci mentorico Anuško Vidmar Brezec počakate pred vhodom v šolo oz. v avli, če je slabo vreme.

Vabljeni k prijavi na tekmovanje in na priprave!

(Visited 536 times, 1 visits today)